Ve Stínu Draků
Všeobecné otázky se spolilery
Zpět na obsah


(Varování! Nápověda níž může obsahovat spoilery, takže pokud chceš objevovat vše na vlastní kůži, měl(a) by jsi zvážit, že přestaneš číst zhruba právě teď. Toto není manuál. Pouze malá 'poraď si sám' nápověda.)
1. K čemu slouží drahokamy?
Drahokamy jsou magické portály do budoucnosti. Pořádně se do něj zahleď a uvidíš, to, co teprve bude.
Tak naivní snad nejsi, ne? Doufáme, že ne!
Spousta lidí ty kamínky miluje a je ochotná je vyměnit za spoustu užitečných věcí. Například vrchní v hostinci se o ně hodně zajímá.

2. Jak získám drahokamy?
Do dolů s tebou!!
Vlastně je nemůžeš vytěžit. (Vlastně můžeš, ale jen, když budeš mít dost štěstí a najdeš důl. Ale pozor, důl může být nebezpečný.) Drahokamy se dají nalézt během speciálních eventů v lese, takže čas od času na nějaký narazíš. Také je občas dostaneš jako odměnu po vyhraném lesním souboji.

3. Proč jsou hráči, kteří mají na nízké úrovni tolik životů?
Protože jsou větší, než ty.
Ne, opravdu jsou *větší* něž ty. Ale jednoho dne je určitě dorosteš.

4. Má to něco společného s různými tituly, které hráči mají?
Přesně tak!
Pokaždé, když zabiješ draka, vrátíš se na první úroveň. Ale dostaneš k tomu nový titul. Takže hráči na nízké úrovni, ale s jiným titulem, měli možnost na sobě zapracovat.. (podívej se do Síně Slávy)

5. Co je vylepšení?
To používáme na naleštění bot.
Nemyslel(a) jsi si snad, že je to nějaké dočasné, nebo permanentní vylepšení, případně zhoršení, tvých schopností?? Ty naivo!

6. Proč mě ten stařík v lese pořád mlátí svojí holí?
Protože vypadáš jako piňata!
Je to speciální event, který přidává, nebo ubírá šarm.

7. A jaký je význam šarmu?
Získat ženský (nebo chlapy).
Doopravdy to tak je. Navštiv hostinec a určitě ti to dojde. Čím více šarmu získáš, tím úspěšnější u opačného pohlaví budeš.

8. Dobře, potkal sem v lese staříka, ten mě praštil se svojí hůlkou ošklivosti, ale řekl mi, že jsem ošklivější než ta hůlka a ta kvůli mě ztratila body šarmu. Co to má znamenat?
Pravděpodobně jsi nejošklivější osoba na planetě. Co takhle použít hlavu? Znamená to, že v současné chvíli máš nula bodů šarmu

9. Jak zkontroluju, kolik šarmu mám?
Zkus se podívat občas do zrcadla.
Sakra - tady vlastně žádná nejsou. Budeš se muset zeptat nějakého kamaráda. Odpověď nemusí být zcela jasná, ale minimálně ti napoví.

10. Kdo jsou správci hry?
Hlavním a momentálně jediným správcem hry je Kira, takže pokud potřebujete nějakou pomoc, kontaktujte jej pomocí Žádosti o pomoc.

11. A jakto, že je tak zatraceně atraktivní?
Spousta dřiny a hodin, trávených před zrcadlem!! Jo a taky bahenní koupele a obličejové masky.

Zpět na obsah