Ve Stínu Draků
Zprávy dnešního dne (ZDD)
Temná věž
Strážce Kira2018-08-16 17:47:08
Hezký den přeji, drazí válečníci,

dnes mi Váš starý znám
Dag, přinesl nepříjemnou zprávu. Kromě klasických nepřátel, tedy Minotaura, banditů a Mantikory, vypisuje ještě jednu odměnu.

Odměna je za dopadení nebezpečného čaroděje, jménem
Alkaroth. Dbejte zvýšené opatrnosti, při plnění tohoto úkolu, neboť jen málo nepřátel je takto nebezpečných.

Dostupný by měl být všem od úrovně pět, po úroveň jedenáct.

S přáním klidného lovu,
Kira

Nebezpečí v lese a starý známý
Strážce Kira2018-07-31 19:41:58
Zdravím Vás válečnice a válečníci,

bohužel tentokrát nepřináším dobré zprávy. Doneslo se ke mě, že našimi lesy se potuluje nebezpečný bojovník, z řádu temných templářů,
Zeratul. Buďte extrémně opatrní a nenechte se zlákat na krystaly, které nabízí, slibuje za ně lepší vybavení a to je... No prostě buďte opatrní.

A kdo mi jako první správně napíše, ve které vesnici se nachází jeho skrýš, bude bohatě odměněn. Je potřeba jeho skrýš najít a zničit a proto potřebuji informace.

Tak a teď už k lepším zprávám. Na svých cestách jsem narazil na starého známého, Daga Durnicka a přesvědčil jej, aby se vrátil do naše hostince a opět nabízel své odměny a úkoly.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a lovu zdar!

Kira

Návrat ztraceného syna
Strážce Kira2018-07-28 14:24:57
Zdravím Vás obyvatele Luthienu,

po dlouhých měsících bych rád ohlásil svůj návrat. Dlouhé měsíce jsem se toulal po všech možných zemích a bohužel Vás zanedbával. Nyní jsem se však vrátil a hodlám Vám vše vynahradit a opět se naplno věnovat našemu království.

Pro začátek jsem sebou přivedl Putovní cirkus, který bude několik měsíců jezdit mezi městy našeho království a předvádět vše, na co si vzpomenete.

Dále jsem si všiml několika zvláštností v lese, pohybuje se tam velké množství víl, ještě teď kašlu ten jejich zatracený prášek. Zaslechl jsem zvěsti o nových banditech, nebezpečných, nicméně ochotných prokázat službu každému, kdo je porazí. A snad i nějaká ta princezna byla určitě unesena, nebo že by to byl princ?

Také se mi podařilo přesvědčit vládce podsvětí, Ramiuse, aby se víc věnoval svému panství a tak počítejte s tím, že budete pod drobnohledem a lehce se může stát, že ztratíte, nebo získáte nějakou tu přízeň.

A ta největší pecka nakonec. Slyšeli jste někdo něco o...dračích vejcích? Ani já ne, ale někde hluboko v podvědomí mám pocit, že už jsem je viděl a určitě nejsem jediný. Koneckonců, kde se pořád berou draci, které porážíme. Prosím Vás tedy, zkuste se pozorně rozhlížet a vstřebávat informace o těchto údajných dračích vejcích. A ten, kdo jako první dodá jasný důkaz o tom, že existují, bude jistě po zásluze odměněn.

Takže vzhůru za dobrodružstvím!

Kira

Pozor v Bažinách
Strážce Kira2016-03-16 20:21:34
Mocní válečníci a drazí přátelé,
mrzí mě, že musím být poslem špatných zpráv, ale někdo to být musí. Procházel jsem se dnes bažinami v Ghaf Gullu a narazil jsem na velice nemilé překvapení.

"Bohové" v jiných královstvích nám tvrdili, že vyhynula společně se zánikem Kazmionu, ale ukázalo se, že minimálně jeden, možná poslední exemplář přežil a zde v bažinách v Luthienu, se usídlila. Samozřejmě nemluvím o nikom jiném, než nechvalně známé, bájné Hydře.

Proto buďte extrémně opatrní, když se budete nacházet v lesích Ghaf Gullu. Tato Hydra bude nejspíš hodně stará a proto také hodně silná a nejspíš bude trvat velice dlouho, než ji dokážete někdo porazit.

S pozdravem a přáním dobrého lovu,
Kira

Dobří holubi se vracejí!
Strážce Kira2016-03-14 21:29:04
Drazí přátelé,

je mi potěšením Vás informovat o návratu našich drahých obyvatel Hostince U Kančí Hlavy.
Seth a Viola se dlouho toulali lesem, než se mi podařilo je najít a přivézt zpět na místo, kam patří.

Tak je nezapomeňte navštívit, jistě se jim stýskalo minimálně stejně tolik, jako Vám. A pokud někdo v lesích zahlédne
Daga, neprodleně mě prosím informujte. V současnosti je to nejhledanější muž v království, ale jistě se ho brzy podaří najít.

S pozdravem,
Kira

ZDD Archív:

Komentáře:
<< První strana < Předchozí  Obnovit  Další > Poslední strana >>